İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları
1. Müşteri rezervasyon yaptığı tarihler arasında konaklama yapacaktır. Müşteri konaklama süresini uzatmak isterse, çıkış tarihinden en geç 1 gün önce talebini otele yapar. Otelin uygun odası mevcut ise, müşteri güncel fiyatlardan ödemesini yaptıktan sonra konaklama süresi uzatılır. Aksi takdirde müşteri, Otelden rezervasyon yaptığı tarihin sonunda, sitesinin oda detay sayfalarında belirtilen saatte ayrılmak durumundadır.
2.Yazılı ve sözlü olarak yapılan rezervasyonlar müşteri tarafından CANSU ALABALIK ÜRETİM TURZ. GID.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. e-mail adresi kullanılarak veya müşteri tarafından telefon yolu ile iptal edilebilir. İptal işleminde aşağıda belirtilmiş olan miktar ve kurallarda kesinti yapılacaktır. Bu iptal bedeli, rezervasyon bedelinin %100’ üne tekabül eder.
İptal işlemi sadece müşteriye sistem tarafından daha önce rezervasyon aşamasında verilen özel bir rezervasyon / voucher numarası ve şahsi bilgilerin doğru girilmesi ile gerçekleştirilebilir. Bu numara müşteriye özel olarak tayin edilmektedir ve müşteri güvenliği açısından sadece müşteri bilgisi için verilmektedir. Bu numara ile rezervasyon iptali sisteme girilerek yapılabileceğinden bu numaranın gizliliği ve saklanması müşterinin sorumluluğundadır.
İptal Periyotları ve Kesinti Miktarları (Tesis tarafından aksi belirtilmedikçe):
Rezervasyon için gönderilen kaporanın ve ön ödemenin iadesi yoktur,
Rezervasyon ve kaparo olarak kiralama bedelinin %100’ü alınması durumunda rezervasyon iptal edilse dahi ücret iadesi olmayacak ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Müşteri minimum 10 gün öncesinden rezervasyon sağladığı tesiste ileri bir tarihe erteleme yapabillir.
3.CANSU ALABALIK ÜRETİM TURZ. GID.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. ve otel’in gerekli gördüğü durumlarda müşteriye de bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı otel rezervasyonunu başlangıç tarihinden 10 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen değiştirebilir veya iptal edebilir. Müşteri bu değişiklik ve iptali kabul etmediği takdirde rezervasyonunun iptal edilip ödediği ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir. Bu durumda müşterinin tazminat hakkı doğmaz.
4.Müşteri, rezervasyonunu kendisinin veya 1.derecede akrabalarının konaklamaya engel rahatsızlıklarını ve ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi bir rapor ile belgelemeleri ile değişiklik talep edebilir ,iptal talep etmesi halinde yukarıda belirtilmiş olan kesintileri kabul eder.

//
Whatsapp canlı destek ile soru, öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?